logo

+380730990290

gardner.landshaft@gmail.com

9:00 - 19:00

Вихідний - неділя

Софіївська Борщагівка

вул. Пушкіна 11

Тут ви дізнаєтеся, які існують правила висадки рослин, для того щоб вони прижилися і змогли продовжувати рости.

Щоб отримати результат, який ви очікуєте, потрібно вибрати якісний посадковий матеріал і правильно його посадити. Основне завдання наших фахівців – знизити рівень стресу при пересадці, інакше рослини можуть не адаптуватися.

Основні правила

Найбільш сприятливим часом для пересадки вважається осінній та весняний період. При закритій кореневій системі рослини можна пересаджувати в будь-який час. Є кілька факторів, від яких залежить, чи буде посадка вдалою.

  • Ґрунт має збалансований склад речовин саме для Вашої рослини.
  • Яма для посадки має бути потрібного розміру.
  • Якість та кількість поливу.

Для правильного вибору місця посадки потрібно взяти до уваги тип кореня, глибину ґрунтових вод та розташування будов на самій території. Не потрібно садити дерева близько до споруд, оскільки це може призвести до пошкодження фундаменту.

Рослини потребують підживлення, тому це потрібно робити регулярно. Дуже важливо приділити цьому увагу перший рік. Наші фахівці зможуть витримати всі правила та взяти до уваги всі Ваші побажання.

Ландшафтний дизайн від Gardner

 

Ландшафтний дизайн від Gardner - це якісне та швидке втілення всіх Ваших задумів та мрій! Наше завдання: зробити процес непомітним, а результат – чудовим! Наші висококваліфіковані фахівці перетворять ділянку з урахуванням усіх побажань та зроблять її джерелом натхнення для Вас та Ваших близьких.

Безкоштовна консультація

Пожалуйста, представьтесь!

Укажите номер телефона!

Пожалуйста, укажите E-mail!

Пожалуйста, укажите суть вопроса!

Неверный ввод