logo

+380730990290

gardner.landshaft@gmail.com

9:00 - 19:00

Вихідний - неділя

Софіївська Борщагівка

вул. Пушкіна 11

Для того, щоб створити особливий стиль на своїй ділянці, багато хто використовує елемент ландшафтного дизайну - облаштування доріжок та стежок.

Наші фахівці підберуть потрібний матеріал для мощення, щоб воно ідеально вписувалося в стиль саду.

Перед початком робіт з влаштування доріжок потрібно взяти до уваги такі фактори:

  • ландшафтні особливості;
  • архітектурні елементи;
  • які будуть навантаження;
  • властивості матеріалів.

Так само потрібно визначити, де будуть ці доріжки та якої довжини. Не треба забувати, що доріжки не просто повинні вести з точки А в точку В, вони повинні прикрасити ваш сад своєю незвичністю. Бажано зробити їх звивистими та довгими. Зважаючи на ці причини, такі роботи краще довірити вже досвідченим фахівцям.

При мощенні доріжок ми не використовуємо техніку, це виключно ручна робота, яка додасть вашому саду необхідного шарму. Це один із найдешевших способів кардинально змінити чи освіжити зовнішній вигляд.

Фахівці «Gardner» зможуть допомогти вам вибрати вид доріжки, а тут у вас є велика свобода вибору, і зроблять усі роботи вчасно.

Ландшафтний дизайн від Gardner

 

Ландшафтний дизайн від Gardner - це якісне та швидке втілення всіх Ваших задумів та мрій! Наше завдання: зробити процес непомітним, а результат – чудовим! Наші висококваліфіковані фахівці перетворять ділянку з урахуванням усіх побажань та зроблять її джерелом натхнення для Вас та Ваших близьких.

Безкоштовна консультація

Пожалуйста, представьтесь!

Укажите номер телефона!

Пожалуйста, укажите E-mail!

Пожалуйста, укажите суть вопроса!

Неверный ввод