logo

+380730990290

gardner.landshaft@gmail.com

9:00 - 19:00

Вихідний - неділя

Софіївська Борщагівка

вул. Пушкіна 11

Дуже яскравим видом озеленення є вертикальне озеленення. З його допомогою можна наділити Ваш сад унікальністю, використовуючи найсміливіші рішення. Але для реалізації цього задуму потрібно мати технічне знання, тому що при найменшій помилці ви не зможете отримати очікуваний результат.

  • Вертикальне озеленення повністю складається із живих рослин.
  • Вибір рослин для вертикального озеленення дуже широкий, всі вони мають різну форму, розмір та колір.
  • Важливо вибирати рослини, які зможуть «жити» у Вашій кліматичній зоні.

Цей вид озеленення зможе створити незабутній образ Вашого будинку. Дуже часто для того, щоб прикрасити терасу або альтанку використовують виноград або плющі. Не слід забувати і про догляд за цими рослинами. Наприклад виноград у зимовий період не потребує догляду, а ось ліани потрібно утеплювати.

Для початку потрібно зробити каркас із дерева або дроту. Всю конструкцію потрібно надійно закріпити.

Щоб вертикальне озеленення тішило Вас та Вашу родину протягом довгих років, найкраще довіритись команді професіоналів від «Gardner».

Ландшафтний дизайн від Gardner

 

Ландшафтний дизайн від Gardner - це якісне та швидке втілення всіх Ваших задумів та мрій! Наше завдання: зробити процес непомітним, а результат – чудовим! Наші висококваліфіковані фахівці перетворять ділянку з урахуванням усіх побажань та зроблять її джерелом натхнення для Вас та Ваших близьких.

Безкоштовна консультація

Пожалуйста, представьтесь!

Укажите номер телефона!

Пожалуйста, укажите E-mail!

Пожалуйста, укажите суть вопроса!

Неверный ввод