logo

+380730990290

gardner.landshaft@gmail.com

9:00 - 19:00

Вихідний - неділя

Софіївська Борщагівка

вул. Пушкіна 11

Якщо Ви вже встигли придбати ділянку, зроблену за проектом ландшафтного дизайну, то напевно хочете, щоб вона зберігала свою красу протягом тривалого часу. Найчастіше наші облагороджені ділянки можуть зіпсувати гризуни.

Наші фахівці знають, як впоратися з цією проблемою. Протягом багатьох років ми використовуємо ефективні засоби боротьби проти кротів та інших гризунів. Один з них – укладання сітки від кротів. Такий метод боротьби проти кротів вважається найуніверсальнішим і головне – безпечним.

Сітку від кротів можна застосовувати на будь-який рельєф, вона міцна і зможе прослужити Вам не один рік. Звичайно, щоб отримати бажаний результат, потрібно знайти досвідченого фахівця, який зможе врахувати всі особливості вашої ділянки. У компанії «Gardner» ви знайдете відповідного спеціаліста.

Ви зможете отримати консультацію, а також замовити укладання сітки від кротів у нашого менеджера. Для цього потрібно просто зателефонувати або заповнити форму «Безкоштовна консультація».

Ландшафтний дизайн від Gardner

 

Ландшафтний дизайн від Gardner - це якісне та швидке втілення всіх Ваших задумів та мрій! Наше завдання: зробити процес непомітним, а результат – чудовим! Наші висококваліфіковані фахівці перетворять ділянку з урахуванням усіх побажань та зроблять її джерелом натхнення для Вас та Ваших близьких.

Безкоштовна консультація

Пожалуйста, представьтесь!

Укажите номер телефона!

Пожалуйста, укажите E-mail!

Пожалуйста, укажите суть вопроса!

Неверный ввод