logo

+380730990290

gardner.landshaft@gmail.com

9:00 - 19:00

Вихідний - неділя

Софіївська Борщагівка

вул. Пушкіна 11

Добре вписується в ландшафтний дизайн такий елемент, як сухий струмок. Сухий струмок гарно вписується в загальну картину ландшафту на ділянці. Часто використовують на ділянці, де неможливо встановити звичайну водойму.

Переваги

За допомогою сухого струмка можна сховати деякі недоліки ландшафту. Створення сухого струмка не потребує великого фінансування та займає не так багато часу. До того ж, немає різниці де його створювати, оскільки він не потребує догляду. На його розташування також не впливають ніякі особливості рельєфу ділянки.

Все що потрібно зробити – це вибрати каміння, продумати хід нашої кам'яної води та прикрасити це все рослинами.

Якщо ви хочете створити сухий струмок на своїй ділянці, то радимо Вам звернутися до компанії «Gardner». Тут ви зможете отримати безкоштовну консультацію та замовити послуги досвідчених фахівців за доступними цінами.

Ландшафтний дизайн від Gardner

 

Ландшафтний дизайн від Gardner - це якісне та швидке втілення всіх Ваших задумів та мрій! Наше завдання: зробити процес непомітним, а результат – чудовим! Наші висококваліфіковані фахівці перетворять ділянку з урахуванням усіх побажань та зроблять її джерелом натхнення для Вас та Ваших близьких.

Безкоштовна консультація

Пожалуйста, представьтесь!

Укажите номер телефона!

Пожалуйста, укажите E-mail!

Пожалуйста, укажите суть вопроса!

Неверный ввод