logo

+380730990290

gardner.landshaft@gmail.com

9:00 - 19:00

Вихідний - неділя

Софіївська Борщагівка

вул. Пушкіна 11

Штучне водоймище на ділянці завжди дає почуття свободи та свіжості, створює атмосферу умиротворення. Невеликий ставок або водоспад безперечно стануть тією самою родзинкою вашої ділянки, через яку ви захочете виходити на прогулянку частіше.

При створенні штучного водоймища потрібно проявити неабияку фантазію. Воно має бути незвичайної форми, а навколо нього мають бути цікаві декоративні рослини. Перш за все, можна додати фігури млина, пташок або якоїсь тварини.

Штучні водоймища:

  • ставок;
  • водоспади;
  • фонтани;
  • комбіновані водоймища.

Як зробити штучну водойму?

Облаштування штучних водойм вимагає певних знань і досвіду, тому таку роботу краще довірити фахівцям компанії «Gardner». Незалежно від того який тип водоймища Ви обрали, наші фахівці зможуть реалізувати Ваш задум з урахуванням всіх ваших побажань.

Вибравши нашу компанію, Ви гарантовано отримаєте роботу вищого класу!

Ландшафтний дизайн від Gardner

 

Ландшафтний дизайн від Gardner - це якісне та швидке втілення всіх Ваших задумів та мрій! Наше завдання: зробити процес непомітним, а результат – чудовим! Наші висококваліфіковані фахівці перетворять ділянку з урахуванням усіх побажань та зроблять її джерелом натхнення для Вас та Ваших близьких.

Безкоштовна консультація

Пожалуйста, представьтесь!

Укажите номер телефона!

Пожалуйста, укажите E-mail!

Пожалуйста, укажите суть вопроса!

Неверный ввод