logo

+380730990290

gardner.landshaft@gmail.com

9:00 - 19:00

Вихідний - неділя

Софіївська Борщагівка

вул. Пушкіна 11

Кожна людина прагне зробити своє життя безпечним і комфортним. І, як не дивно,  озеленення території включає в себе обидва поняття. З одного боку – це краса, а з іншого – перші кроки до збереження здорового мікроклімату. Тому, якщо Ви житель Києва чи області, компанія «Gardner» з радістю долучиться до озеленення території, прилеглої до вашого помешкання або офісу.

Озеленення від «Gardner»

Озеленення – невід’ємний компонент сучасного міста. Зелені насадження дозволяють долати нагальні екологічні проблеми та часто стають об’єктами архітектурних задумів. Тому у цій справі варто надати перевагу спеціалістам. Крім того, ландшафтне озеленення міст передбачає дотримання певних норм щодо забудови, призначення окремих територій, і фахівці вміло передбачають ці та інші нюанси.

Професіоналізм компанії «Gardner» однаково відчутний як при облаштуванні прибудинкової клумби, так і при розбитті парків та інших зон відпочинку. Наші фахівці ламають стереотипи сучасної інфраструктури міста. У каталозі послуг Ви знайдете дизайн території на будь-яке уподобання: японський, китайський, середземноморський, кантрі, модерн чи постмодерн, класика чи мінімалізм, - стилі, що гармонійно увійдуть у ваше життя. 

Ми працюємо у багатьох напрямках:

  • реалізуємо концепцію природності та комфорту;
  • велику увагу приділяємо дослідженню якості насаджень, їх сезонності росту;
  • вміло поєднуємо плодові та декоративні рослини;
  • здійснюємо проектування присадибних та прибудинкових територій.

Одна з ліній сьогодення – організація простору. Для нас не новинка такі об’єкти,  як: «літній» і «зимовий» сади, штучні водойми, мегалітичні споруди, балюстради. У роботі прагнемо задовольнити найвибагливіші ідеї замовника.

Співпраця з «Gardner»

Ви мрієте про індивідуальний оазис у середмісті та обираєте виконавця Вашої мрії? Переваги на боці компанії «Gardner».

  • Маємо багаторічний досвід на ринку ландшафтних послуг.
  • Реалізуємо унікальні проекти.
  • Пропонуємо високоякісний посадковий матеріал.
  • Ефективно та раціонально використовуємо і кошти, і територію.
  • Забезпечуємо супровід садівника, ландшафтного дизайнера та різнопланових спеціалістів.
  • Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення та попередню його візуалізацію.

Зазвичай ми працюємо у Києві та області, проте (за попередніми домовленостями) можливе виконання проектів і за межами зазначеної території. Якщо Ви цінуєте час, якість, бюджет і результат, компанія «Gardner» - Ваш надійний партнер. Телефонуйте нам або заповняйте форму на сайті.

Ландшафтний дизайн від Gardner

 

Ландшафтний дизайн від Gardner - це якісне та швидке втілення всіх Ваших задумів та мрій! Наше завдання: зробити процес непомітним, а результат – чудовим! Наші висококваліфіковані фахівці перетворять ділянку з урахуванням усіх побажань та зроблять її джерелом натхнення для Вас та Ваших близьких.

Безкоштовна консультація

Пожалуйста, представьтесь!

Укажите номер телефона!

Пожалуйста, укажите E-mail!

Пожалуйста, укажите суть вопроса!

Неверный ввод