logo

+380730990290

gardner.landshaft@gmail.com

9:00 - 19:00

Вихідний - неділя

Софіївська Борщагівка

вул. Пушкіна 11

Створення квітника вимагає творчості, але не треба забувати і про те, як рослини можуть поєднуватися один з одним. Компанія «Gardner» займається влаштуванням квітників. Всі наші співробітники чудово розуміють за яких умов квіти краще зростатимуть і зможуть врахувати Ваші уподобання, щоб міксбордер або квітник радував вас протягом тривалого часу.

Рослини для квітника

Квіти ділять на такі групи:

  • однорічники;
  • дворічники;
  • багаторічники.

Однорічники цвітуть лише протягом одного сезону, тому сіяти їх потрібно щороку. Вони дуже люблять сонячне світло, тож пік краси у них випадає на літо, а при настанні холоду весь колір пропадає.

Дворічні квіти в перший рік пускають листя, а на другий рік уже починають цвісти. До сонячного світла вони не такі вимогливі, тому цвітуть до осені.

Вибираємо колір

Часто квітники роблять монохромними, у них присутні рослини з одним кольором, але з різними тонами та насиченістю. Не менш популярним є контрастний квітник, де можуть бути 2 або 3 кольори. Про структуру теж не слід забувати. Високі рослини краще садити на задній план, а квіти на передньому плані мають бути нижчими і цвісти протягом усього сезону.

Ландшафтний дизайн від Gardner

 

Ландшафтний дизайн від Gardner - це якісне та швидке втілення всіх Ваших задумів та мрій! Наше завдання: зробити процес непомітним, а результат – чудовим! Наші висококваліфіковані фахівці перетворять ділянку з урахуванням усіх побажань та зроблять її джерелом натхнення для Вас та Ваших близьких.

Безкоштовна консультація

Пожалуйста, представьтесь!

Укажите номер телефона!

Пожалуйста, укажите E-mail!

Пожалуйста, укажите суть вопроса!

Неверный ввод