logo

+380730990290

gardner.landshaft@gmail.com

9:00 - 19:00

Вихідний - неділя

Софіївська Борщагівка

вул. Пушкіна 11

Загальновідомий факт: щоб мати красиву та доглянуту територію, її потрібно постійно поливати. Робити це краще під вечір після заходу сонця або рано вранці.

Автоматичний полив –  сучасна система зрошення території, не передбачає участі людини. Це сукупність певного обладнання, що встановлюється на ділянці. Управління здійснюється за допомогою контролера, в який вносяться всі необхідні параметри. Тільки встановивши автоматичний полив, можна розв'язати проблему регулярного і рівномірного зрошення території.

Переваги автоматичного поливу

Полив - тривалий процес, особливо якщо це потрібно робити вручну. Завдяки автоматизованій системі це завдання можна швидко й легко виконати, зекономити час, щоб зосередитися на інших завданнях у саду чи на території. Автоматичний полив гарантує отримання рослинами необхідної кількості води навіть в засушливі періоди.

До переваг автоматичного поливу відносять такі:

  • економія сили та часу;
  • забезпечення регулярного та рівномірного зрошення ґрунту, при якому не вимиваються поживні речовини;
  • можливість регулювання інтенсивності зволоження, враховуючи особливості росту та розвитку рослин;
  • економія споживання води (близько 50%);
  • можливість дистанційно керувати системою за допомогою мобільного додатку;
  • можна перейти на ручне керування поливом.

Систему можна встановлювати в будь-який час року та на будь-якому етапі засадження. При правильному монтажі системи автоматичного поливу не потребують спеціального технічного обслуговування. Але виконувати такі роботи повинні фахівці, які добре розуміються, як в технічній сфері, так і в біологічних особливостях рослин, та вміють враховувати кліматичні умови ділянки.

Система автоматичного поливу від «Gardner»

Якщо потрібен автоматичний полив, команда «Gardner» допоможе Вам в цьому. Чому саме ми?

  • По-перше, у проєкті ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, наприклад обладнання HUNTER (USA).
  • По-друге, оптимальне співвідношення параметрів ціна-якість. Вартість повної послуги з встановлення варіюється та залежить від кількох факторів: властивості ландшафту, конфігурації та площі території.
  • По-третє, ми спроектуємо та встановимо систему поливу, щоб створити ідеальні умови для рослин на Вашій ділянці на довгі роки.

Робота наших фахівців по установці системи займає від 2 до 7 робочих днів. Безплатне налаштування. Гарантія від 1 року. Замовляйте огляд території та оцінку вартості на сайті або за телефоном. Наші спеціалісти встановлять систему автоматичного поливу відповідно до Ваших вимог.

Ландшафтний дизайн від Gardner

 

Ландшафтний дизайн від Gardner - це якісне та швидке втілення всіх Ваших задумів та мрій! Наше завдання: зробити процес непомітним, а результат – чудовим! Наші висококваліфіковані фахівці перетворять ділянку з урахуванням усіх побажань та зроблять її джерелом натхнення для Вас та Ваших близьких.

Безкоштовна консультація

Пожалуйста, представьтесь!

Укажите номер телефона!

Пожалуйста, укажите E-mail!

Пожалуйста, укажите суть вопроса!

Неверный ввод