logo

+380730990290

gardner.landshaft@gmail.com

9:00 - 19:00

Вихідний - неділя

Софіївська Борщагівка

вул. Пушкіна 11

Останнім часом у ландшафтному дизайні почали часто використовувати альпійські гірки та рокарії. Фахівці з ландшафтного дизайну створюють неймовірні речі з тих самих наборів. Альпійські гірки мають властивість доповнити вашу ділянку неповторною родзинкою, і в корені поміняти сприйняття Вашого саду.

Як робити альпійську гірку?

Альпійські гірки - це композиція, що складається з каменів, прикрашених рослинами на височині. Рокарій, на відміну альпійської гірки, розташовується внизу і складається з каменів.

  • Найчастіше використовують крокуси та едельвейси, оскільки вони не потребують особливого догляду та не вимогливі до місцевості.
  • Також для створення таких композицій добре використовувати багаторічні квіти, вони забезпечують стабільність у цвітінні.

Якщо ви хочете отримати унікальну композицію у вигляді альпійської гірки або рокарію, звертайтеся до наших фахівців.

Ландшафтний дизайн від Gardner

 

Ландшафтний дизайн від Gardner - це якісне та швидке втілення всіх Ваших задумів та мрій! Наше завдання: зробити процес непомітним, а результат – чудовим! Наші висококваліфіковані фахівці перетворять ділянку з урахуванням усіх побажань та зроблять її джерелом натхнення для Вас та Ваших близьких.

Безкоштовна консультація

Пожалуйста, представьтесь!

Укажите номер телефона!

Пожалуйста, укажите E-mail!

Пожалуйста, укажите суть вопроса!

Неверный ввод