logo

+380730990290

gardner.landshaft@gmail.com

9:00 - 19:00

Вихідний - неділя

Софіївська Борщагівка

вул. Пушкіна 11

Впевнені, що Ви неодноразово мріяли про гарний заміський будинок і уявляли як виглядатиме ділянка біля нього. Для того щоб реалізувати цю ідею, потрібно приділити увагу процесу підготовки - проектуванню ділянки. Щоб реалізувати свою мрію, потрібно розподілити, де буде розташована клумба, дерева, басейн тощо. Потрібно підібрати зручне місце, де буде зона відпочинку. У цьому допоможе 3D візуалізація ландшафту.

Переваги

Щоб побачити, як буде виглядати Ваш сад, ми розробимо візуалізацію проекту. Він дозволяє попередньо подивитися розташування ділянки, завдяки чому Ви зможете заощадити свої кошти. 3D візуалізація ландшафтного дизайну зможе показати вашу ділянку з усіх боків, і зможе дати повне уявлення про Вашу майбутню ділянку.

Головні переваги 3D проектування ландшафту:

  • для 3D візуалізації використовують спеціальні програми, які прискорюють процес роботи, а також надають повну інформацію про розташування об'єктів;
  • редагувати проекти можна дуже швидко;
  • ми можемо врахувати всі побажання та надати картину з усіх кутів огляду.

Ми можемо надати кілька ідей, і після перегляду замовник зможе визначити, що йому найбільше підходить.

При звичайному методі проектування необхідно намалювати кілька ескізів. І якщо Ви побажаєте внести якісь зміни, їх доведеться переробляти, а це займає значну частину часу. Завдяки тривимірній візуалізації ми можемо прискорити цей процес.

Вносити редагування в 3D проектування легко. Наші 3D проекти виглядають дуже реалістично, тому що представлені у 3-х площинах. Тому замовник має чудове уявлення про те, що його чекає наприкінці.

Ландшафтний дизайн від Gardner

 

Ландшафтний дизайн від Gardner - це якісне та швидке втілення всіх Ваших задумів та мрій! Наше завдання: зробити процес непомітним, а результат – чудовим! Наші висококваліфіковані фахівці перетворять ділянку з урахуванням усіх побажань та зроблять її джерелом натхнення для Вас та Ваших близьких.

Безкоштовна консультація

Пожалуйста, представьтесь!

Укажите номер телефона!

Пожалуйста, укажите E-mail!

Пожалуйста, укажите суть вопроса!

Неверный ввод