logo

+380730990290

gardner.landshaft@gmail.com

9:00 - 19:00

Вихідний - неділя

Софіївська Борщагівка

вул. Пушкіна 11

Добре вписується в ландшафтний дизайн такий елемент, як сухий струмок. Сухий струмок гарно вписується в загальну картину ландшафту на ділянці. Часто використовують на ділянці, де неможливо встановити звичайну водойму.

Великі дерева прикрашають ділянку. Але для того, щоб вони виросли, знадобляться роки, тому при озелененні ділянки висаджують вже дорослі, сильні дерева. Надаємо послуги з висадки дерев (крупномірів) та догляду за ними.

Штучне водоймище на ділянці завжди дає почуття свободи та свіжості, створює атмосферу умиротворення. Невеликий ставок або водоспад безперечно стануть тією самою родзинкою вашої ділянки, через яку ви захочете виходити на прогулянку частіше.

Одне із найскладніших завдань після благоустрою ділянки – це підтримання її у належному стані. Адже рослини, як і будь-який інший живий організм – ростуть, хворіють, мають свої специфічні потреби.

Створення штучного струмка на ділянці – масивний та оригінальний елемент ландшафтного дизайну. Штучний струмок часто є ключовим елементом для планування всієї ділянки. Важко переоцінити наявність відкритої води на садибі. За течією води можна спостерігати нескінченно, вона відтворює почуття гармонії та спокою.

Загальновідомий факт: щоб мати красиву та доглянуту територію, її потрібно постійно поливати. Робити це краще під вечір після заходу сонця або рано вранці.

Штучний газон - це чудова заміна справжньому в місці, де неможливо висадити живий газон. Гарний вид газонної трави додає затишку та комфорту. Але чим більша територія, тим складніший процес догляду як за газоном, так і іншими рослинами, які ростуть на вашій ділянці.

Обдумуючи благоустрій будь-якої прибудинкової чи присадибної ділянки, відкритим часто залишається питання щодо вибору матеріалу для її покриття. Зокрема посівний чи рулонний газон для зони відпочинку або клумби?  Тут Вам допоможуть спеціалісти компанії «Gardner». Багаторічний досвід у сфері ландшафтного дизайну дозволив виробити власну професійну лінію співпраці з клієнтами.

Якщо Ви вже встигли придбати ділянку, зроблену за проектом ландшафтного дизайну, то напевно хочете, щоб вона зберігала свою красу протягом тривалого часу. Найчастіше наші облагороджені ділянки можуть зіпсувати гризуни.

Дуже цікавий варіант, щоб прикрасити ділянку - мульчувати її. Мульчування це дуже дешевий і один із найпростіших способів внести у ваш сад або ділянку оригінальності.

Останнім часом у ландшафтному дизайні почали часто використовувати альпійські гірки та рокарії. Фахівці з ландшафтного дизайну створюють неймовірні речі з тих самих наборів. Альпійські гірки мають властивість доповнити вашу ділянку неповторною родзинкою, і в корені поміняти сприйняття Вашого саду.

Тут ви дізнаєтеся, які існують правила висадки рослин, для того щоб вони прижилися і змогли продовжувати рости.

Щоб отримати результат, який ви очікуєте, потрібно вибрати якісний посадковий матеріал і правильно його посадити. Основне завдання наших фахівців – знизити рівень стресу при пересадці, інакше рослини можуть не адаптуватися.

Створення квітника вимагає творчості, але не треба забувати і про те, як рослини можуть поєднуватися один з одним. Компанія «Gardner» займається влаштуванням квітників.

Дуже яскравим видом озеленення є вертикальне озеленення. З його допомогою можна наділити Ваш сад унікальністю, використовуючи найсміливіші рішення. Але для реалізації цього задуму потрібно мати технічне знання, тому що при найменшій помилці ви не зможете отримати очікуваний результат.

Кожна людина прагне зробити своє життя безпечним і комфортним. І, як не дивно,  озеленення території включає в себе обидва поняття. З одного боку – це краса, а з іншого – перші кроки до збереження здорового мікроклімату.

Якщо ви проживаєте в регіоні, де опади випадають у великій кількості, вам просто необхідно обзавестися дренажною системою.

Обладнання системи дренажу запобігає підмиванню фундаментів, вимиву ґрунту та заболочуванню.

Для того, щоб створити особливий стиль на своїй ділянці, багато хто використовує елемент ландшафтного дизайну - облаштування доріжок та стежок.

Наші фахівці підберуть потрібний матеріал для мощення, щоб воно ідеально вписувалося в стиль саду.

«Gardner» — професійна компанія з озеленення та ландшафтного дизайну, розташована в м. Київ, яка пропонує різноманітні послуги з облаштування території.

Щойно збудований будинок набуває доглянутого вигляду після того, як перед ним укладено красивий газон. Хоч багато фахівців наголошують, що такий спосіб благоустрою відчутно погіршує природне біорізномаїття, проте укладка газонів – актуальне явище сьогодення.

Впевнені, що Ви неодноразово мріяли про гарний заміський будинок і уявляли як виглядатиме ділянка біля нього. Для того щоб реалізувати цю ідею, потрібно приділити увагу процесу підготовки - проектуванню ділянки.

Ландшафтне проектування – це покрокові роботи, щоб зробити ваш двір або сад затишним і комфортним.

Якщо не приділяти вашій ділянці достатньої уваги, то згодом вона заросте бур'янами і перестане тішити око.