logo

+380730990290

gardner.landshaft@gmail.com

9:00 - 19:00

Вихідний - неділя

Софіївська Борщагівка

вул. Пушкіна 11

Щорічно ми збираємо найкращі матеріали та ідеї для ландшафтного дизайну з усього світу. У 2022 році загальні тенденції ландшафтного дизайну підкреслюють концепцію саду як задоволення - чи то притулок для диких і красивих рослин у межах міста, чи зона релаксу для спілкування з родиною та близькими.

У наші дні великий простір біля будинку може дозволити собі не кожен, але дизайнери роблять навіть найменші сади практичними та привабливими. Мінісад поняття не нове, але останнім часом помічено значний прогрес у методиках та технології його створення.

Як максимально раціонально використати невелику ділянку?

Багатофункціональні рішення. Головне правило маленьких садів: "Кожен елемент має використовуватися багаторазово". Нижче наведено приклад такого використання, зона відпочинку у дворі. Отже, перерахуємо його значимість цьому маленькому дворику:

  1. Сміливий монументальний елемент дизайну
  2. Бордюр для тераси
  3. Квітник
  4. Він акумулює воду з водопроводу
  5. І, звичайно ж, стіл з акуратним осередком для вечірніх посиденьок.

 

 

Комбінування контейнерних рослин. Сама декоративна рослина може бути і не великою для такої ділянки, але в комбінації з іншими видами, можна підкреслити її фактуру та кольорову гаму.

 

 

Японські клени, дуже популярні в міських садах, ростуть відносно повільно і можуть цвісти в контейнерах багато років. Вони не люблять сонячні та вітряні ділянки. Тут вони згруповані з великою коричневою осокою.